Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 23 квітня NextGen спільно з громадськими організаціями проводить круглий стіл "Протидія булінгу: перші вироки та подальше формування практики"

23 квітня NextGen спільно з громадськими організаціями проводить круглий стіл "Протидія булінгу: перші вироки та подальше формування практики"

Анонси 16:31 Пн 22.04.19 878 Переглядів Версія для друку

23 квітня за ініціативи громадської організації «Соціальна справедливість» спільно з Національною асоціацією адвокатів України відбудеться круглий стіл на тему: «Протидія булінгу: перші вироки та подальше формування практики»

У дискусії візьмуть участь адвокати, представники міністерства юстиції України, столичної влади, адвокати, судді, вчителі, представники профільних громадських організацій, батьки дітей, що потерпіли від булінгу.

Під час круглого столу планується обговорення наступних актуальних для українського суспільства питань: основні аспекти нового Закону про протидію булінгу; перші вироки: як формується практика покарання та попередження булінгу; роль КМР/КМДА у протидії булінгу; перші враження від роботи закону – позиції учасників освітнього процесу; подальше формування практики – чого очікувати і що робити в майбутньому;

Круглий стіл відбудеться 23 квітня о 15:00 за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 36, 1 поверх, зала засідань. Попередньо акредитуватися просимо за телефоном + 38 063 788 83 96


 

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування