Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Вінниці проведено другий очний тренінг на завершення курсу Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP

У Вінниці проведено другий очний тренінг на завершення курсу Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP

Адвокатура 13:41 Пн 22.04.19 748 Переглядів Версія для друку

Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи 20 квітня 2019 року у м. Вінниця у було проведено другий очний тренінг на завершення курсу Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» для учасників набору від 27 жовтня 2018 року.

В рамках даної завершальної сесії курсу було обговорено питання, що виникали в групі впродовж проходження курс, розглянуті процедурні аспекти позитивних обов’язків відповідно до ст. 3 Конвенції.

Учасникам-адвокатам видано сертифікат НААУ про підвищення кваліфікації адвокатів. Всі учасники, що успішно пройшли навчання за дистанційним курсом, отримали сертифікати Ради Європи.

Бажаємо учасникам успішного використання у повсякденній практиці набутих знань та запрошуємо до участі у наступних тренінгах НААУ та Ради Європи за іншими курсами.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування