Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 16 травня у Харкові відбудеться конференція «Адвокатура України: сучасний стан та перспективи розвитку». (УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

16 травня у Харкові відбудеться конференція «Адвокатура України: сучасний стан та перспективи розвитку». (УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

Анонси 16:55 Пн 06.05.19 2495 Переглядів Версія для друку

16 травня 2019 року з 10:00 до 15.00 Національною  асоціацією адвокатів України спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Радою адвокатів Харківської області, Кафедрою Адвокатури та Факультетом Адвокатури  проводиться  Всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди  145-річчя створення Ради присяжних повірених при Харківському окружному суді  за темою “АДВОКАТУРА УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ”.

Для участі у конференції  запрошуються адвокати, науковці та особи, що цікавляться розвитком адвокатури з усіх регіонів України.  

Метою конференції є консолідація адвокатської та наукової спільноти по обговоренню найактуальніших питань адвокатури України. Основними тематичними напрямками роботи конференції є:

- проблеми правового забезпечення діяльності інституту адвокатури;

- професійна етика та юридична відповідальність адвокатів;

- актуальні проблеми адвокатської практики;

- перспективи розвитку системи безоплатної правничої допомоги в Україні;

- адаптація законодавства, що регулює діяльність адвокатури України, до європейських стандартів  та інші.

Учасники конференції матимуть змогу не лише бути присутніми під час обговорення, а й виступити з доповіддю на конференції.

Особам, що бажають бути доповідачами, необхідно у строк до 03 травня 2019 року надіслати до оргкомітету тези доповідей та наукових повідомлень. Тези доповідей, довідка про автора та відсканована квитанція про сплату організаційного внеску надсилаються на е-mail: advokat.ukraine@ukr.net. За попередньою заявкою можна буде отримати надрукований збірник тез.

Інформація щодо вимоги до оформлення тез доповідей, наукових повідомлень та організаційного внеску в інформаційному листі.

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

Особи, які  попередньо зареєструвалися та не оплатили організаційний внесок до 9 травня, не зможуть взяти участь у заході.

Захід сертифікований НААУ. Адвокатам, що приймуть участь у конференції, будуть видані сертифікати про підвищення кваліфікації, буде зараховано бали. Адвокатам, тези яких будуть надруковані, отримають додатково сертифікати про підвищення кваліфікації, буде зараховано додаткові бали.

Додаткова інформація в інформаційному листі та у контактних осіб.

Контактна особа щодо оформлення та публікації тез:

Однолєткова Анастасія Олександрівна , тел. 0984887687, (057) 704 89 71 або  е-mail: advokat.ukraine@ukr.net

Контактна особа щодо організації та проведення заходу:

Сібільова Олена Вікторівна, тел. 0677182002 або e-mail: e.sibileva@unba.org.ua

Організаційний внесок – 200 грн.

Місце проведення: м. Харків, вул. Пушкінська, 84-а, поверх 9, зал  903.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування