Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ обговорила профілактику порушень прав адвокатів із заступником керівника САП

Голова НААУ обговорила профілактику порушень прав адвокатів із заступником керівника САП

Адвокатура 13:39 Пт 19.04.19 928 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч з заступником Керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимиром Кривенком.

З боку НААУ у зустрічі також взяли участь голова ВКДКА Сергій Вилков, голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ганна Боряк, секретар Комітету Юрій Григоренко та член Комітету Олег Гарник.

Основними темами зустрічі стали порушення прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, в тому числі і ті, які внесені до ЄРДР і мають розслідуватися правоохоронними органами. Голова НААУ відзначила, що наразі статистика свідчить про масові порушення прав адвокатів, а кількість звернень до НААУ з такими фактами становить понад тисячу. Профілактикою порушень прав захисників з боку правоохоронців можуть стати спільні навчальні заходи, узагальнення практики застосування процесуального законодавства, увага до фактів порушень з боку громадських рад правоохоронних органів.

У цьому контексті було обговорено механізм повідомлення рад адвокатів регіонів про процесуальні дії стосовно адвокатів.

Окремо було обговорено ситуацію в адвокатському самоврядуванні м. Києва. Голова ВКДКА Сергій Вилков, який раніше очолював ревізійну комісію адвокатів м. Києва, наголосив на тому, що в столиці продовжують видавати фіктивні документи про право на зайняття адвокатською діяльністю. При цьому численні фінансові зловживання з боку колишніх керівників ради адвокатів столиці не розслідується.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування