Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НАБУ відбулася зустріч щодо запобігання порушенням прав адвокатів

У НАБУ відбулася зустріч щодо запобігання порушенням прав адвокатів

Адвокатура 13:17 Чт 18.04.19 997 Переглядів Версія для друку

Взаємодія адвокатів та працівників НАБУ має відбуватися на принципах законності та в рамках повноважень.

Про це йшлося під час зустрічі із заступником керівника Управління внутрішнього контролю НАБУ Миколою Юпатіним. З боку НААУ у розмові взяли участь Голова Ради адвокатів м. Києва Петро Рябенко, Голова КДКА м. Києва Ігор Орлов, голова Комітету захисту прав адвокатів Ганна Боряк та секретар Комітету Юрій Григоренко.

Основними темами зустрічі стали дотримання прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, прав адвокатів як спецсуб’єктів, дієвість механізму повідомлення рад адвокатів регіону про проведення слідчих дій щодо адвокатів. У цьому контексті також йшлося про ситуацію в адвокатському самоврядуванні м. Києва. Петро Рябенко наголосив на тому, що продовжується масова видача свідоцтв адвокатів неуповноваженим органом, проте, особи, які отримали такі підробні документи, не внесені до Єдиного реєстру адвокатів України і не мають статусу адвоката.

Окрім того, під час зустрічі представники НААУ повідомили про запроваджений рішенням РАУ новий електронний ордер на надання правової допомоги, який має QR-код для перегляду онлайн-профайлу адвоката в ЄРАУ.    

За пропозицією Юрія Григоренка, сторони обговорили можливості проведення спільних навчальних заходів для працівників НАБУ, що включали б тематику прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.  

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування