Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Тренінг «Змагальність прокурора та адвоката: погляд слідчого судді» відбувся у Хмельницькому

Тренінг «Змагальність прокурора та адвоката: погляд слідчого судді» відбувся у Хмельницькому

Адвокатура 9:13 Чт 18.04.19 1929 Переглядів Версія для друку

13 квітня 2019 року Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою адвокатів Хмельницької області було організовано проведення  тренінгу за темою «Змагальність прокурора та адвоката: погляд слідчого судді».

Даний тренінг було проведено в інтерактивній формі слідчим суддею Дніпровського суду м. Києва Левко Вірою Богданівною.

Під час тренінгу учасники розглянули та опрацювали питання, що стосуються особливостей заходів забезпечення кримінального провадження, а саме: тимчасового доступу до речей та документів, арешту майна та його скасування, запобіжних заходів, обшуку та  використання інших інструментів процесуального законодавства.

Учасникам було продемонстровано навчальний фільм щодо обшуків, на прикладі якого було виявлено наукові проблемі питання, та, у формі дискусії обговорено ці порушення, а також проговорено, як на них психологічно та процесуально реагувати  захиснику задля якнайкращої допомоги клієнту.

Окремо було обговорено ефективність відеофіксації та інших новацій кримінально-процесуального законодавства. Додатково учасники плідно попрацювали над помилками, яких допускають адвокат та прокурор, та підставах для відмови у задоволенні клопотань, що подаються слідчому судді.

Тренер звернула особливу увагу на власний практичний досвід судді та відповіла на численні запитання стосовно слабких та сильних сторін обвинувачення та захисту з погляду слідчого судді.

Під час тренінгу адвокатам було запропоновано завдання, міні лекції, відеоматеріал для поглибленого вивчення.

Понад 80 адвокатів відвідали семінар та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування