Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулося жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру «Кубок UNBA-2019»

Відбулося жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру «Кубок UNBA-2019»

Адвокатура 12:42 Пт 12.04.19 425 Переглядів Версія для друку

Жеребкуванням визначено груповий розподіл команд адвокатів регіонів у Національному футбольному турнірі «Кубок UNBA-2019». 21 команда-учасник цьогорічного турніру буде змагатися у 7 групах; при цьому команди, які потрапили до чвертьфіналу в 2018 році, розподілені в різні групи на відбірковому етапі цьогорічного чемпіонату.   

Змагання національного турніру стартують 13 квітня о 9:00 у Дніпрі (проспект Пилипа Орлика, 20, клуб Human). Фінал відбудеться 14 квітня і транслюватиметься на Фейсбук-сторінці НААУ.

Окрім головних нагород чемпіонату, цього року також будуть розіграні «Кубок престижу» і «Кубок надії» серед команд, які не потраплять до чвертьфіналу.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування