Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 9 квітня відбувся семінар із практикуючим адвокатом в США Жаном Сейгелем

9 квітня відбувся семінар із практикуючим адвокатом в США Жаном Сейгелем

Адвокатура 9:41 Чт 11.04.19 248 Переглядів Версія для друку

9 квітня 2019 року Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою адвокатів Харківської області було проведено семінар із Жаном Сейгелем - практикуючим адвокатом в США, штат Нью-Джерсі, експертом Програми USAID «Нове правосуддя», гостьовим професором у Вільнюському університеті (Литва), Університеті Миколи Коперника (Польща), Національному університеті «Одеська юридична академія» (Україна), який регулярно читає лекції для Американської асоціації адвокатів та у правничих школах Сполучених Штатів Америки та Європи.

Доповідач поділився досвідом практичної діяльності з представництва інтересів громадян в судових інстанціях США, надав учасникам поради щодо ефективного здійснення захисту у суді, тактики ведення прямого та перехресного допиту. Відповідаючи на  численні питання учасників,  Сейгель  розглянув питання щодо адвокатської таємниці та її меж у законодавстві США, особливості здобуття юридичної освіти у США.

100 учасників семінару  отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування