Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Партнером НААУ стала страхова компанія «SPARE»

Партнером НААУ стала страхова компанія «SPARE»

Адвокатура 11:16 Вт 12.03.19 732 Переглядів Версія для друку

04 березня 2019 року  в приміщенні  НААУ було підписано договір про партнерство  страхової компанії «SPARE» з Національною Асоціацією Адвокатів України.

Підписання даного договору надає ряд широких взаємовигідних  можливостей і переваг, в тому числі, у відстоюванні інтересів клієнтів, розширенні партнерських взаємовідносин з адвокатськими фірмами, зміцнення авторитету серед адвокатської спільноти.

СК «SPARE» єдина в Україні страхова компанія, що впроваджує юридичне страхування та являється розробником страхового продукту «Особистий адвокат». Компанія представлена  в усіх регіонах України та вже являється членом Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), членом Спілки Українських Підприємців (СУП),  повним членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Американської Торгової Палати.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування