Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві здійснено напад на адвоката Олену Дроздову

У Києві здійснено напад на адвоката Олену Дроздову

Адвокатура 17:15 Пт 14.12.18 10216 Переглядів Версія для друку

14 грудня 2018 року за адресою: м. Київ,  вул. Амосова, 1/34 під час проведення слідчих процесуальних дій працівниками Національної поліції було здійснено напад на адвоката Олену Дроздову  у зв’язку із діяльністю по наданню правової допомоги та завдано їй тілесних ушкоджень.

Про ці події повідомлено Комітет захисту прав адвокатів при НААУ та Раду адвокатів м. Києва.

Орієнтовно з 12:00 адвоката Олену Дроздову продовжують протиправно утримувати у приміщенні, не допускаючи до неї представників РАР та Комітету.

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ заявляє, що вказані злочинні дії представників правоохоронного є порушенням Конституційних гарантій здійснення адвокатської діяльності, Європейської конвенції захисту прав людини, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та містять ознаки складу злочинів за рядом статей Кримінального Кодексу України.

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, звертається до керівництва Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, керівництва Національної поліції з вимогою негайно вжити заходів спрямованих на припинення злочинних дій правоохоронців та притягнення винних до відповідальності згідно із Законом.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування