Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ звернулася до АП з приводу організації підписів адвокатів за законопроект 9055

РАУ звернулася до АП з приводу організації підписів адвокатів за законопроект 9055

Звернення 14:20 Пн 03.12.18 1939 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України звернулася до Глави Адміністрації Президента з приводу тиску на адвокатів з боку посадовців АП.

Рішення прийнято на засіданні РАУ 3 грудня 2018 року.

Національну асоціацію адвокатів України повідомлено, що минулого тижня заступник Глави Адміністрації Президента Олексій Філатов організував збір підписів в підтримку згаданого законопроекту серед представників юридичного бізнесу. Для цього нібито було організовано зустріч в приміщенні Адміністрації Президента України з деякими представниками юридичного бізнесу.

Видається, що такі дії є очевидним тиском на незалежних адвокатів, що працюють в юридичних фірмах.

Сьогодні ж засоби масової інформації з посиланням на прес-службу президента України оприлюднили ідентичне повідомлення про те, що юридичні фірми звернулися до Верховної ради України з підтримкою проекту закону №9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».  При цьому на офіційному сайті Президента України таке повідомлення відсутнє.

«Враховуючи викладене, просимо повідомити, чи дійсно така зустріч була організована в приміщенні Адміністрації Президента, чи дійсно збиралися у представників юридичних фірм підписи у підтримку проекту закону №9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та чи дійсно прес-служба президента України поширювала інформацію про звернення юридичних фірм до Верховної ради України з підтримкою проекту закону №9055», - ідеться у запиті РАУ.

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування