Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В Україні розпочинається проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні»

В Україні розпочинається проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні»

Адвокатура 19:14 Нд 02.12.18 430 Переглядів Версія для друку

29 листопада 2018 року Офісом Ради Європи в Україні було проведено урочисте відкриття проекту «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» та перше засідання Наглядової ради проекту.

Метою проекту є  забезпечення максимального поширення інформації та знань, використання розроблених інструментів задля запобігання домашньому насильству та насильству проти жінок, допомоги жертвам таких правопорушень та боротьба з проявами такого насильства в цілому. 

В грудні 2017 року відбулися значні зміни в українському законодавстві, пов’язані із прийняттям закону про запобігання та боротьбу з насильством в сім'ї, що стали як  значним кроком у боротьбі, так і поштовхом для створення практичних  можливостей для реалізації нових положень та захисту прав людини у цій сфері у відповідності із міжнародними та європейськими стандартами, зокрема Стамбульської конвенції Ради Європи. Оскільки в цьому напрямку провідна роль відводиться адвокатам як особам, які одними із перших надають професійну допомогу нарівні із психологічною підтримкою постраждалих осіб, Національна асоціація адвокатів України опікується навчанням адвокатів в цій сфері задля своєчасного вияву таких порушень та надання якісної правової допомоги. В 2019 році буде проведено тренінги з вказаної теми.

Національна асоціація адвокатів України виступає партнером Проекту, представник від НААУ – Голова Комітету підвищення професійної кваліфікації при Національній асоціації адвокатів України Олена Сібільова – увійшла до складу Наглядової ради проекту.

У заході від НААУ прийняли участь начальник відділу організації заходів департаменту професії Андрій Нахалов та Голова Комітету підвищення професійної кваліфікації при Національній асоціації адвокатів, Координатор програми Ради Європи HELP,  України Олена Сібільова.

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування