Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Громадська спілка “Мережа правового розвитку” розширюють горизонти співпраці

НААУ та Громадська спілка “Мережа правового розвитку” розширюють горизонти співпраці

Адвокатура 9:52 Чт 08.11.18 317 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України та Громадська спілка  “Мережа правового розвитку” продовжують активну партнерську співпрацю. 6 листопада відбулася спільна зустріч представників організацій, на якій обговорили ключові напрями роботи зі створення сприятливих умов для надання правової допомоги, підвищення її якісного рівня, а також забезпечення доступу до правової допомоги.

Адвокатська спільнота — це мережа експертів, які постійно розвиваються потребують нових можливостей для отримання знань і підвищення рівня кваліфікації. Саме тому, НААУ надаватиме можливість представникам спільноти МПР брати участь у інформаційних та освітніх заходах НААУ. Наразі ведеться розробка плану спільних заходів двох організацій, що включатимуть можливість підвищення рівня кваліфікації  та обміну досвідом серед адвокатської спільноти та правозахисних організацій.

Співпраця із такими організаціями, як Мережа правового розвитку — стратегічно важлива для Національної асоціації адвокатів України. Партнерські проекти — це ключова рушійна сила, що допомагає втілювати амбітні плани в життя та розвивати системно професійну спільноту. На порядку денному сьогодні стоїть професійний розвиток, залучення до спільноти молодих адвокатів, креативні рішення щодо популяризації професії та залучення талановитої молоді до когорти представників цієї професії.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування