Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Вінниці проведено тренінг для адвокатів «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

У Вінниці проведено тренінг для адвокатів «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

Адвокатура 17:52 Вт 06.11.18 296 Переглядів Версія для друку

27 жовтня 2018 року у м. Вінниця Національною асоціацією адвокатів України проведено тренінг для адвокатів за провідним освітнім курсом Ради Європи у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

З вітальним словом виступила Голова Ради адвокатів Вінницької області  Терещенко Ольга Василівна. 

Координатором програми HELP  від адвокатури Оленою Сібільовою було презентовано всі курси Ради Європи HELP та освітні заходи, що проводяться та заплановані Національною асоціацією адвокатів України за даною програмою.

Тренерами виступили сертифіковані експерти Ради Європи та Національної асоціації адвокатів України Олена Сібільова та Дємєнєва О.В.

Захід проводився за методологією інтерактивного навчання програми Ради Європи HELP із врахуванням досвіду навчання фахових представників юридичних професій: було висвітлено основні принципи та мету Європейської Конвенції з прав людини, обговорено деякі автономні поняття, що використовуються Судом, висвітлено процедуру розгляду справи у ЄСПЛ, інші регламентні питання роботи Європейського суду з прав людини, обговорено основні питання щодо прийнятності заяв ЄСПЛ та обговорено основні аспекти права на повагу до приватного і сімейного життя. Впродовж тренінгу групою успішно опрацьовано у міні-підгрупах практичні кейси.

В тренінгу взяли участь 27 учасника (адвокати, помічники адвокатів, стажисти), які підписані на дистанційний курс HELP для поглибленого вивчення, засвоєння та подальшого застосування на практиці принципів та конвенційних стандартів.

Дата другого тренінгу буде повідомлена пізніше.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування