Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Семінар у Харкові відвідали близько 750 адвокатів

Семінар у Харкові відвідали близько 750 адвокатів

Адвокатура 15:36 Ср 24.10.18 520 Переглядів Версія для друку

20 жовтня у Харкові  відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів. Семінар був присвячений  питанням застосування правил адвокатської етики, взаємодії адвоката який надає безоплатну вторинну правову допомогу та адвоката по договору з клієнтом; права на касаційне оскарження судових рішень у цивільних справах та перешкоди в його реалізації; правових аспектів протидії кримінальному переслідуванню в економічних злочинах.

Також цікавими темами для адвокатів  були Ratio decidendi, як запорука надання ефективної правничої допомоги у кримінальному провадженні та нестандартні тактичні прийоми захисту по корупційним справам.

Присутніх на семінарі адвокатів привітали Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова та Голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська.

Загалом  участь у заході взяли близько 750 адвокатів. З них понад 200 адвокатів – переважно представники  Донецької та Полтавської областей.

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування