Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Сумської області

Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Сумської області

Анонси 17:06 Ср 10.10.18 649 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Сумської області повідомляє, що збори адвокатів по обранню делегатів на звітну конференцію адвокатів Сумської області відбудуться 25 жовтня 2018 року о 12 годині. Адреси проведення зборів  вказані у протоколі №22 засідання Ради адвокатів Сумської області.

Конференція  адвокатів Сумської області відбудеться о 16 годині 14 листопада 2018 року за адресою: м.Суми, вул. Покровська, 9/1, зал N115.

Порядок денний Конференції адвокатів Сумської області:

1. Про розгляд та затвердження звіту Голови Ради адвокатів Сумської області КОВАЛЬОВОЇ О.М. за період роботи з 27 вересня 2017 року по 14 листопада 2018 року.

2. Про розгляд та. затвердження звіту Грлови КДКА Сумської області КОНДРАТЕНКО С,Ю, за період роботи КДКА з 27 вересня 2017 року по 14 листопада 2018 року.

3. Про розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісіїадвокатів Сумської області (Голова ревкомісії КОСОЛАП М.П.) за період роботи ревкомісії з 27 вересня 2017 року по 14 листопада 2018 року,

4. Про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Сумської області у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури КРАВЧЕНКА П.А.

5. Про розгляд та затвердження висновоку представника адвокатів Сумської області у складі Раді адвокатів України АФАНАСІЄВА Р.В.

6. Обрання представника адвокатів Сумської області у складі Ради адвокатів України у зв,язку ззакунченням строку повноважень.

7. Затвердження штатного розпису і кошторису КДКА Сумської області на 2019 рік.

8. Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів Сумської облает

Перегляд файлу: Протоколі №22 засідання Ради адвокатів Сумської області

Виджет спільних актів: Рішення № 119 про скликання конференції адвокатів Сумської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Сумської області...

Рішення 07.09.2018

Рішення № 119 про скликання конференції адвокатів Сумської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Сумської області...

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференції адвокатів Сумської області

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів Сумської області

Перегляд файлу: Список адвокатів Сумської області внесених до ЄРАУ станом на 07 вересня 2018 року

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування