Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Лондоні відбудеться конференція на тему «Економічні санкції та Фінансові злочини»

У Лондоні відбудеться конференція на тему «Економічні санкції та Фінансові злочини»

Анонси 10:48 Ср 07.11.18 684 Переглядів Версія для друку

Запрошуємо адвокатів до участі у 7-мій найбільшій конференції на тему «Економічні санкції та Фінансові злочини», яка відбудеться у Лондоні, 14 та 15 листопада 2018 року. Цього року, Національна Асоціація Адвокатів України підтримує Конференцію у ролі офіційного медіа-партнера, а її представники візьмуть участь у заході.


У рамках Конференції будуть презентовані виступи від представників Управління з контролю міжнародних активів (США) та Служби імплементації фінансових санкцій (ВБ), завдяки яким ви зможете почути поради та ідеї щодо, між іншого, програм дотримання фінансових санкцій та майбутніх пріоритетів. Також, ви зможете отримати відповіді на питання з сучасних проблем комплаєнсу та транскордонного виконання рішень від спеціалістів міжнародних банків, консультантів провідних фірм та представників державних органів.


Для участі у Конференції та отримання додаткової інформації, необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.c5-online.com/7th-annual-conference-economic-sanctions-financial-crime/ Промокод: D15-999-NBA19

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування