Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Львові відбувся тренінг НААУ та Ради Європи "Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод"

У Львові відбувся тренінг НААУ та Ради Європи "Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод"

Адвокатура 18:00 Вт 03.07.18 927 Переглядів Версія для друку

30 червня 2018 року у м. Львів Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи у приміщенні Інноваційного правового клубу «PRAVOKATOR» проведено тренінг для адвокатів за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Захід відкривав Голова Ради Адвокатів Львівської області Богдан Павлишин.

Тренерами заходу виступили сертифіковані тренери Ради Європи, експерти НААУ Олена Сібільова та Роман Мартиновський Роман.

У даному заході взяли участь 27 учасників (адвокати, помічники адвокатів, стажисти). Захід проводився за методологією інтерактивного навчання програми Ради Європи HELP із врахуванням досвіду навчання фахових представників юридичних професій.

Учасники ознайомилися із онлайн-курсами програми HELP, роботою на платформі HELP, опрацювали презентаційні теми «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», приймали участь в інтерактивних завданнях та вирішенні задач. Було детально розглянуто процедурні питання розгляду заяв в Європейському суді з прав людини, порядок складення формуляру заяви до ЄСПЛ, подання заяви та клопотання, критерії прийнятності, порядок розгляду справ в ЄСПЛ тощо.

Учасники тренінгу були підписані на відповідний дистанційний курс Ради Європи HELP для поглибленого вивчення, засвоєння та подальшого застосування на практиці принципів дії конвенційних стандартів. Подальше навчання учасників даного заходу проводиться за дистанційним курсом під керівництвом тренерів. По завершенню проходження курсу відбудеться друга очна зустріч з учасниками для обговорення теми, закріплення результатів та видачі сертифікатів Національної асоціації адвокатів України та сертифікатів Ради Європи особам, що успішно пройшли курс.

Дата другого тренінгу буде повідомлена пізніше.


 

Популярні новини

Вестник:№5 травень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування