Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Дводенний українсько-німецький круглий стіл «Сильна адвокатура – сильна правова держава»

Дводенний українсько-німецький круглий стіл «Сильна адвокатура – сильна правова держава»

Інфо для ЗМІ 12:03 Чт 11.12.14 2398 Переглядів Версія для друку

10 грудня 2014 року в м. Київ завершився спільний дводенний захід між Національною асоціацією адвокатів України та Федеральною палатою адвокатів Німеччини за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва.

Круглий стіл «Сильна адвокатура – сильна правова держава» проводився з метою обміну досвідом у сфері побудови адвокатського самоврядування на прикладі Німеччини.

Захід був побудований на обговоренні тем, які є спільними для української та німецької адвокатури. Так, доктор Ульріх Вессельс (Президент палати адвокатів в окрузі Хамм, адвокат та нотаріус, доктор права) розповів учасникам заходу про організацію та задачі Федеральної палати адвокатів в Німеччині, тоді як пані Лідія Ізовітова (Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України) ознайомила зарубіжних гостей з питаннями адвокатського самоуправління в Україні, його сьогоденними труднощами та викликами, а також зі структурою і завданнями НААУ.

На Круглому столі також розглядалася низка інших тем, зокрема: Федеральна палата адвокатів Німеччини – захисник інтересів адвокатури (доповідач – Вероніка Горрер, адвокат, директор Федеральної палати адвокатів Німеччини); Історія адвокатури України та діяльність НААУ в цьому напрямку (доповідач – Ірина Василик, керівник науково-методичного Центру дослідження адвокатури і права при НААУ); Організація та завдання регіональної палати адвокатів в Німеччині (доповідач: доктор Вессельс); Актуальні питання діяльності регіональних органів адвокатського самоврядування в Україні (доповідач: Петро Бойко – Голова Ради адвокатів Київської області); Федеральна палата адвокатів – захисник інтересів адвокатури (доповідач – пані Горрер); Професійні обов’язки адвокатів в Німеччині (доповідач – доктор Вессельс); Доступ до професії адвоката в Німеччині та Україні (доповідачі: доктор Вессельс та Олег Бєляєв – Заступник Голови ВКДКА); Дисциплінарна відповідальність адвокатів в Німеччині та Україні (доповідачі: Альбрехт Штригель – Голова Верховного адвокатського суду федеральної землі Гессен, та Олег Бєляєв – Заступник Голови ВКДКА України); Удосконалення діяльності кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (доповідач: Кароліна Хоменчук – Голова КДКА Вінницької області); та Адвокатське судочинство в Німеччині (доповідач – пан Штригель).

По завершенні Круглого столу сторони висловили свою вдячність Німецькому фонду міжнародного правового співробітництва, за підтримки якого було організовано та проведено захід, та домовилися про продовження співпраці між Національною асоціацією адвокатів України та органами адвокатського самоврядування Німеччини, зокрема, в питаннях проведення у майбутньому подібних заходів, які безперечно є корисними для обох сторін.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування