Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ просить включити до Робочої групи голову РАР м. Києва та в.о. директора Коордцентру правової допомоги

НААУ просить включити до Робочої групи голову РАР м. Києва та в.о. директора Коордцентру правової допомоги

Звернення 16:07 Пн 22.01.18 3004 Переглядів Версія для друку

НААУ просить Заступника Глави Адміністрації Президента України – координатора Ради з питань судової реформи Олексія Філатова включити до складу Робочої групи з питань реформування адвокатури, прокуратури та системи безоплатної правової допомоги чинного Голову Ради адвокатів м. Києва Петра Рябенка та в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка.

Відповідний лист Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової направлений 17 січня 2018 року.

Наразі у складі Робочої групи продовжують перебувати Інна Рафальська, 8 жовтня 2016 року достровоко відкликана з посади голови Ради адвокатів м. Києва, та Андрій Вишневський, який з 19 квітня 2017 року не є директором Коордцентру.

У своєму листі НААУ також інформує про те,  що на підставі рішення дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Вінницької області від 17 серпня 2017 року в зв’язку з порушенням адвокатом Рафальською І.В. пп. 3 п.2 статі 34 та ст. 57 Закону, статті 62  Правил адвокатської етики, право на заняття адвокатською діяльністю адвоката Рафальської І.В. зупинено, згідно з п. 3 ч. 1 ст. 31 Закону з   17 серпня  2017 року по 17 лютого 2018 року. Відповідна інформація є загальнодоступною і відображена в Єдиному реєстрі адвокатів України на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

«У відповідності до частини п’ятої статті 31 Закону протягом строку зупинення права на заняття адвокатською діяльністю адвокат не має права її здійснювати та не може брати участь у роботі органів адвокатського самоврядування, у тому числі очолювати раду адвокатів регіону. З огляду на наведене, НААУ просить виключити зі складу Робочої групи Інну Рафальську як таку що не є представником органу адвокатського самоврядування, натомість включити до вищезазначеної Робочої групи діючого Голову Ради адвокатів міста Києва – Петра Рябенка», - ідеться у листі НААУ.

Окрім того, Андрія Вишневського також було включено до Робочої групи як діючого на той момент адвоката та Директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Втім, його право на заняття адвокатською діяльністю припинено з 10 вересня 2015 року згідно рішення КДКА Київської області від 10 вересня 2015р. шляхом анулювання свідоцтва. При цьому, підставою скарги на дії Вишневського А.В. стала  резолюція ІІІ З’їзду адвокатів України від 03.07.2015 року, якою засуджено виступ адвоката Вишневського А.В. 15 червня 2015 року під час Конференції «Судова реформа: стратегічне планування та подальші кроки» у Верховному Суді України та зазначено про його спрямованість на підрив професійної репутації, авторитету та престижу кожного адвоката України.

«Враховуючи наведене, просимо виключити зі складу Робочої групи з питань реформування адвокатури, прокуратури та системи безоплатної правової допомоги при Раді з питань судової реформи Вишневського А.В., який наразі не є адвокатом та не займає посад пов’язаних з наданням безоплатної правової допомоги, натомість включити до вищезазначеної Робочої групи – в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги, адвоката Бонюка Олексія Петровича», - ідеться у листі НААУ.

 

_______________________________________________________________________________________________________

Стежте за актуальними новинами в адвокатурі та адвокатському самоврядуванні у нашому Telegram-каналі InfoUNBA

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування