Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Конкурс до реєстру БПД виявив осіб з адвокатськими свідоцтвами від неповноважного органу – Комітет НААУ

Конкурс до реєстру БПД виявив осіб з адвокатськими свідоцтвами від неповноважного органу – Комітет НААУ

Адвокатура 18:00 Пт 12.01.18 4574 Переглядів Версія для друку

12 січня відбулося засідання Комітету з питань безоплатної правової допомоги. У ході засідання  члени Комітету обговорили результати проведення конкурсного відбору для адвокатів, які виявили бажання надавати безоплатну правову допомогу та інші актуальні питання.

Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги Сергій Вилков, працюючи в складі конкурсної комісії, виявив факти, коли документи подавали особи, які  не відображені в ЄРАУ, а також ті особи, які отримали документи про право на зайняття адвокатською діяльністю від неуповноваженого органу.

За словами Сергія Вилкова, кожен такий випадок був виявлений і про них було проінформовано  інших членів конкурсної комісії.

Голова Комітету  з питань безоплатної правової допомоги Сергій Вилков переконаний, що така ситуація склалася через формальний підхід представників Координаційного центру при перевірці документів  осіб, які брали участь у конкурсі.  За його словами,  це також може свідчити про особисту зацікавленість у створенні підстав для  зриву конкурсу.

Під час засідання  Комітету  було прийнято рішення звернутися  з цього питання до Ради адвокатів України для подальшого реагування на ситуацію.

На 16-те січня  планується позачергове  засідання Комітету. До участі  будуть запрошені: заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька, в.о директора Координаційного центру з правової допомоги Олексій  Бонюк, директор Київського міського центру з надання БВПД Оксана Василяка, голова Ради адвокатів  міста Києва Петро Рябенко, голова Кваліфікаційно-дисціплінарної комісії Адвокатури міста Києва Ігор Орлов.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування