Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ пропонує 9 кандидатів до конкурсної комісії з обрання керівника БПД

НААУ пропонує 9 кандидатів до конкурсної комісії з обрання керівника БПД

Адвокатура 15:20 Ср 21.06.17 857 Переглядів Версія для друку

НААУ пропонує Міністерству юстиції включити 9 представників від адвокатури до складу конкурсної комісії з обрання директора Центру правової допомоги.

Відповідний лист направлений від голови Комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ Сергія Вилкова до міністра юстиції Павла Петренка.

Наразі формується новий склад Комісії з відбору кандидатів на цю посаду. Комітет вважає за доцільне просити включити до складу такої Комісії представників від органів
адвокатського самоврядування та НААУ в цілому. З метою дотримання прозорості та все-сторонньоїоб’єктивності проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги прошу включити до складу Комісії представників від НААУ
”, - ідеться у листі.

Профільний комітет пропонує до участі в роботі конкурсної комісії включити заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, заступника Голови РАУ Олексія Кухаря, Голову ради адвокатів Харківської області Вікторію Гайворонську, заступника голови Комітету з БПД Ганну Зосименко, члена цього комітету Леоніда Шалімова, голову Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ганну Боряк та її заступника Ігоря Колесникова.

Комітет з питань безоплатної правової допомоги створений згідно з рішенням Ради адвокатів України від 04 липня 2015 року № 74 та є постійно діючим колегіальним дорадчим
органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів України. Метою створення Комітету є моніторинг функціонування та розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, проведення аналізу та узагальнення інформації з питань надання безоплатної правової допомоги, розробка змін до законодавства України про безоплатну правову допомогу та пов’язаних з ним актів, налагодження відносин у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Як відомо, було анульовано результати роботи Комісії щодо обрання керівника системи безоплатної правової допомоги, згідно яких Директором Координаційного центру з надання правової допомоги було обрано Павла Мороза.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування