Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ добиватиметься скасування змін до Податкового кодексу

НААУ добиватиметься скасування змін до Податкового кодексу

Законодавство 14:07 Пт 03.02.17 2700 Переглядів Версія для друку

Зміни до Податкового кодексу, якими було внесено зміни до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, мають бути скасовані як неконституційні та невідповідні міжнародним стандартам.

Про це заявила під час засідання Ради адвокатів України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

“Цей закон втрутився в незалежність професії”, - констатувала вона.

НААУ одразу зверталася до Президента України Петра Порошенка із аргументованим закликом застосувати право вето до цього закону та повідомила про цю ситуацію ССВЕ. Хоча найбільша європейська організація адвокатів підтримала занепокоєність НААУ, закон був підписаний та набув чинності.

Наразі НААУ, зважаючи на те, що закон був прийнятий з порушенням регламенту та обмежує незалежність адвокатської професії, ініціює конституційне подання для визнання його неконституційним.

Регламент Верховної Ради, а це конституційний закон, був порушений 100%, і це підстава для визнання його неконституційним в цій частині Констиуційним судом”, - сказала Лідія Ізовітова.

 

Окрім того, НААУ ініціює законопроект, який відкоригує внесені через Податковий кодекс зміни до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Положення, якими держава прямо втручається у розмір адвокатських внесків та оплати за кваліфікаційний іспит і стажування, мають бути змінені з тим, щоб повернути рішення про відповідні ставки до повноважень адвокатського самоврядування.

Лідія Ізовітова публічно закликала депутатів, особливо тих, хто має статус адвоката, підтримати такі ініціативи, направлені на відновлення прав адвокатів на самоврядування.

 

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування