Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - САУ визначила правильний вектор розвитку адвокатури — Олександр Дроздов

САУ визначила правильний вектор розвитку адвокатури — Олександр Дроздов

Адвокатура 16:33 Вт 25.10.16 1571 Переглядів Версія для друку

Спілка адвокатів України під керівництвом Лідії Ізовітової визначила правильний вектор розвитку адвокатури, якого громадська організація дотримувался незалежно від зміни політичних та соціально-економічних обставин.

Про це ідеться у листі новообраного очільника САУ Олександра Дроздова до Лідії Ізовітової, багаторічного президента організації.

“Величезна праця, яка була проведена попереднім керівництвом САУ протягом тривалого часу засвідчила правильність обраного вектору розвитку адвокатури України, незважаючи на буремні часи та чисельні перешкоди політичного, економічного та іншого характеру”, - ідеться у листі.

Олександр Дроздов запевнив, що працюватиме на об'єднання та зміцнення адвокатської спільноти та забезпечення гарантій професійної діяльності.

22 жовтня під час делегати з”їзду САУ ухвалили низку резолюцій, які присвячені найбільш гострим проблемам адвокатури. Зокрема, відповідно до резолюції щодо захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності делегати З’їзду вирішили звернутися до Президента України із закликом повернути діяльність правоохоронних органів у відповідність до демократичних правових стандартів, насамперед забезпечити дотримання Конституції України та законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність.

Згідно із резолюцією щодо функціонування діючої системи безоплатної правової допомоги вирішено звернутися до Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням підтримати зміну чинної моделі системи безоплатної правової допомоги відповідно до міжнародних стандартів.

Також на З’їзді прийнято резолюції щодо зменшення розміру судового збору, оскільки існуючий суттєво перешкоджає доступу до правосуддя, та щодо відкриття доступу адвокатам до Єдиного реєстру досудових розслідувань у провадженнях, в яких вони беруть участь, що дозволить забезпечити належний рівень ефективності надання професійної правничої допомоги підзахисним.

22 жовтня 2016 року відбувся VIII звітно-виборний З’їзд Спілки адвокатів України, на якому обрано нове керівництво САУ — президента Олександра Дроздова, віце-президентами обрано О. Бєляєва, Й. Бронза, В. Гайворонську, П. Гречківського, О. Жуковську, Г. Ковбасінську, Г. Руденко.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування