Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вебінар: Особливості та актуальні проблеми справ про визначення місця проживання дитини (для адвокатів, що представляють сторону, з якою проживає дитина)

Різне

До початку трансляції:

Вебінар: Особливості та актуальні проблеми справ про визначення місця проживання дитини (для адвокатів, що представляють сторону, з якою проживає дитина)

15:00 Пт 17.05.19
Онлайн
Доповідачі: Савицька Світлана
Організатор: Вища школа адвокатури НААУ
Друзі та колеги, запрошуємо взяти участь у вебінарі «Особливості та актуальні проблеми підготовки та розгляду справ про визначення місця проживання дитини та про встановлення порядку участі другого з батьків у вихованні дитини» Світлани Савицької, що відбудеться 17 травня о 15:00.

Під час вебінару розглянемо особливості та актуальні проблеми підготовки та розгляду справ про визначення місця проживання дитини та про встановлення порядку участі другого з батьків у вихованні дитини (для адвокатів, що представляють сторону, з якою проживає дитина). Огляд практичних кейсів.

Реєстрація за посиланням

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування