Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Особливості розгляду цивільних справ щодо захисту прав неповнолітніх. Процесуальні та психологічні особливості опитування дитини у кримінальному процесі

Тренінг

До початку трансляції:

Особливості розгляду цивільних справ щодо захисту прав неповнолітніх. Процесуальні та психологічні особливості опитування дитини у кримінальному процесі

10:00 Сб 15.06.19
м. Запоріжжя
Доповідачі: Відповідно до програми заходу
Організатор: НААУ

15 червня 2019 року з 10.00 до 16.45 Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) буде проведено тренінг за темою «Особливості розгляду цивільних справ щодо захисту прав неповнолітніх. Процесуальні та психологічні особливості опитування дитини у кримінальному процесі».

Для проведення тренінгу запрошені заступник голови Деснянського районного суду м.Києва Олена Лісовська та суддя Дніпровського районного суду м.Києва Юлія Іваніна, які є сертифікованими тренерами Національної школи суддів України, співпрацюють з проектами Ради Європи, є розробниками та викладачами багатьох курсів і тренінгів. 

Під час тренінгу будуть висвітлені такі теми:

- Особливості розгляду сімейних справ (участь батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання малолітньої дитини, відібрання малолітньої дитини від інших осіб, позбавлення батьківських прав тощо). Застосування міжнародного законодавства при розгляді таких спорів, зокрема, Керівних принципів Комітету міністрів Ради Європи щодо правосуддя, дружнього до дітей; Декларації прав дитини; Конвенції про права дитини. Судова практика у цих спорах та останні постанови Верховного суду.

- Врахування думки дитини при розгляді справ щодо захисту прав неповнолітніх (чи варто заслуховувати думку дитини та в яких випадках; чи обов’язковим є для суду врахування думки дитини, яка була заслухана у суді; в яких випадках судом не враховується думка дитини; з якого віку думку дитини можна заслухати у суді).

- Процесуальні та психологічні особливості опитування дитини у кримінальному процесі (основні елементи правосуддя, дружнього до дитини, підготовка до опитування, основні фази опитування малолітніх та неповнолітніх свідків і потерпілих, алгоритм їх допиту в судовому засіданні, поняття та вимоги до «зелених кімнат», рекомендації стосовно способу формулювання запитань дітям під час проведення опитування, тощо).

Тренінг передбачає активну роль учасників з метою оптимального засвоєння ними теоретичного матеріалу та здобуття практичного досвіду (виконання інтерактивних завдань, участь у навчальних рольових іграх, робота у малих групах).

Вартість участі у тренінгу – 550 грн.

Попередня реєстрація обов’язкова  за гул формою: https://forms.gle/z7ruiYMgoAbFQXgL6

Адвокати-учасники семінару  отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

До участі запрошуються адвокати, помічники адвокатів, стажисти. Кількість учасників обмежена.

Місце проведення семінару: м. Запоріжжя. Адреса місця проведення буде повідомлена пізніше.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування