Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Як подавати скаргу до ЕСПЛ за статтею 5 Конвенції про права людини (Право на свободу)

Семінар

До початку трансляції:

Як подавати скаргу до ЕСПЛ за статтею 5 Конвенції про права людини (Право на свободу)

15:00 Пт 17.05.19
м. Харків
Доповідачі: Відповідно до програми заходу
Організатор: НААУ

17 травня 2019 року з 15:00 до 17.00 у м. Харків Національна асоціація адвокатів України (Комітет підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України)  організовує семінар  за темою «Як подавати скаргу до ЕСПЛ за статтею 5 Конвенції про права людини (Право на свободу)».

Доповідач семінару:  Андрій Крістенко – спеціаліст із захисту прав в ЄСПЛ, радник ЮФ «ILF». Виграв більше 30 справ в ЄСПЛ. За понад 10 років практики захисту прав у Євросуді не програв жодної справи. Серед відзнак Андрія – “Кращий юрист в Євросуді” – Legal Awards 2012 (Юридична практика), “Most reccomended 250” – за рекомендаціями колег (Юргазета – 2013).

Андрій провів більше 100 тренінгів із захисту прав в Євросуді для суддів, адвокатів, прокурорів та юристів. Коментує для видань: Forbes, Deutsche Welle, Interfax, TSN та ін. Засновник спільноти “Захист прав в Євросуді” та Youtube каналу “ЕВРОСУД”

Попередня реєстрація за гугл формою обов’язкова.

https://forms.gle/V5qeRmrz2azKYiR89

Реквізити для сплати будуть надіслані на електронну пошту.

Вартість участі у семінарі – 500 грн.

До участі запрошуються адвокати, помічники адвокатів, стажисти. Кількість учасників обмежена.

Адвокати-учасники  отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Місце проведення  буде повідомлено пізніше.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування