Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Трудові права у світлі практики ЄСПЛ

Тренінг

До початку трансляції:

Трудові права у світлі практики ЄСПЛ

9:00 Сб 16.03.19
м.Київ
Доповідачі: Відповідно до програми заходу
Організатор: НААУ спільно із Радою Європи

Курс має на меті підвищення рівня обізнаності адвокатів із європейськими стандартами і практикою ЄСПЛ у сфері трудових правовідносин для їх застосування у щоденній практиці адвокатів у національних судах України.

16 березня 2019 року у м. Київ буде проведено спільний тренінг  Національної асоціації адвокатів України та Ради Європи для групи адвокатів за курсом «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ».

Навчання на курсі передбачає очно-заочне навчання та включає в себе перший очний тренінг для введення в тему і напрацювання навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle, подальше заочне самостійне навчання учасників під дистанційним наглядом тренерів та завершальний очний тренінг із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу.

Адвокати-учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України. Всі учасники тренінгу, які пройдуть навчання згідно вказаного дистанційного курсу та після участі у другому очному тренінгу, отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

Відбір учасників буде здійснюватися за електронною реєстрацією шляхом заповнення бажаючими електронної Google-форми та буде закрито по набранню групи у 30 осіб.

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням тут.

Місце проведення тренінгу буде повідомлено пізніше.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування