Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Другий очний тренінг за освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності» у Києві

Тренінг

До початку трансляції:

Другий очний тренінг за освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності» у Києві

10:00 Сб 10.11.18
м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
Доповідачі: Відповідно до програми
Організатор: НААУ спільно із Радою Європи

10   листопада  2018 року Національною асоціацією адвокатів України та Радою Європи  у приміщенні    Вищої школи адвокатури НААУ у
м. Києві буде  проведено заочну сесію та другий очний тренінг за освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності».

Всім учасникам, що успішно пройшли курс, буде видано сертифікат НААУ про підвищення кваліфікації адвокатів сертифікат Ради Європи.

До участі запрошуються всі учасники які проходять навчання за дистанційним курсом програми HELP та були присутні на першому очному тренінгу у м. Київ який відбувся 07 липня 2018 року.

Орієнтовний час проведення заходу з 10.00 по 16.00 год.

За додатковою інформацією стосовно тренінгів НААУ та Ради Європи звертатися  до Координатора програми Європи HELP від адвокатури (тел. 067 71 82 002, e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування