Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Курс "Дифамаційні спори: стратегія і тактика захисту інтересів клієнта адвокатом"

Різне

До початку трансляції:

Курс "Дифамаційні спори: стратегія і тактика захисту інтересів клієнта адвокатом"

17:00 Пт 12.10.18
м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
Доповідачі: Демченко Юрій Васильйович
Організатор: Вища школа адвокатури

Спікером курсу виступить: Демченко Юрій Васильйович - адвокат з практичним досвідом в сфері захисту честі, гідності та ділової репутації публічних осіб, старший партнер АО Litigation Group. 

Під час курсу буде розглянуто низку питань та надано конкретні практичні поради щодо попередньої оцінки судової перспективи позову клієнта, пошуку належного відповідача у спорі та формування ґрунтовної доказової бази, тактики захисту клієнта-відповідача у справі за позовом про захист честі та гідності, практичні поради щодо захисту відповідача, розглянуто актуальні правові прецеденти ВС (ВСУ) та ЕСПЛ у спорах, в яких суд визнав неправомірним задоволення позову.

Кожен слухач отримає сертифікат, а адвокати - 2 залікових бали.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://www.hsa.org.ua/dyfamatsijni-spory-strategiya-i-taktyka-zahystu-interesiv-kliyenta-advokatom/

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування