Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Регіональний тренінг для адвокатів, громадськості та ЗМІ

Тренінг

До початку трансляції:

Регіональний тренінг для адвокатів, громадськості та ЗМІ

9:00 Чт 26.11.15
м. Київ, вул. Інститутська, 4
Доповідачі: Людмила Гуменюк, Марк Сегал, Людмила Панкратова
Організатор: НААУ, Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», АПУ, ААУ та ін.

26 листопада з 09:00 до 18:00 в конференц-залі готелю “Україна” за адресою: м. Київ,  вул. Інститутська, 4 відбудеться тренінг «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування з мас-медіа та громадськими організаціями» задля інформаційного висвітлення, моніторингу та усунення випадків порушення прав людини у кримінальних справах.

Для участі в тренінгу запрошують:                                                                                                 

- Адвокатів міста Києва,
- представників регіональних органів адвокатського самоврядування,
- представників правозахисних громадських організацій та
- журналістів.

Учасники тренінгу розвиватимуть в собі здатність працювати разом для виконання Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні (яка була підготовлена та офіційно представлена адвокатською спільнотою 24 червня 2015 р. у м. Києві) та побудови дієвої системи боротьби з порушеннями професійних прав адвокатів та прав їхніх клієнтів.

«Впродовж тренінгу всі три сторони отримають практичні навички з сучасної ефективної комунікації, взаємного розуміння їхньої роботи та спільних проблем, з якими вони зіштовхуються, а також спільного бачення основних порушень закону та професійної етики, які наразі нерідко трапляються в системі кримінальної юстиції» - говорить Марк Сегал, головний експерт Проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

В програмі тренінгу передбачені наступні теми:
Навіщо нам мас-медіа? Що потрібно журналістам? Як привернути увагу громадськості та мас-медіа до випадків порушення прав людини? Як їх залучення може вплинути на хід розгляду справи?
Інформація vs Комунікація. Сила прес-релізу, який працює. Техніка інтерв’ю.
Межі висловлювань адвокатів у судовому процесі; відповідальність адвоката.
Практичні вправи.

Участь у тренінгу є безкоштовною.
За результатами заходу всі учасники отримають сертифікати.

Організаторами тренінгу є Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів міста Києва, ВГО "Асоціація правників України", ВГО "Асоціація адвокатів України", ГО "По захисту прав людини", Проект ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні", Інститут розвитку регіональної преси.

Тренери та доповідачі: Людмила Гуменюк, медіа-тренер, виконавчий директор "Центру медіареформ", Людмила Панкратова, адвокат, медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси, Леонід Лазебний, адвокат, головний редактор журналу АДВОКАТ, Марк Сегал, головний експерт Проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні", представники Національної асоціації адвокатів України.

ДОВІДКА:
Із текстом Декларації можна ознайомитися тут.
Офіційна презентація Декларації.

РЕЄСТРАЦІЯ:

Кількість учасників тренінгу є обмеженою і становить не більше 50 осіб. Для реєстрації у заході просимо звертатися до Олени Серняк, email: o.sernyak@unba.org.ua, тел.: +38 044 392 73 71.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування