Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Cпрощення порядку проходження адвокатів до своїх підзахисних

Cпрощення порядку проходження адвокатів до своїх підзахисних

Адвокатура 12:34 Пн 07.12.15 1616 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету захисту прав людини, адвокат Ганна Колесник, член цього Комітету, адвокат Тетяна Гнатюк, Голова ГО «Комітет з питань захисту прав людини» Наталія Зозуля, а також член РАУ, адвокат Сергій Осика та адвокат Ганна Боряк 2-го грудня 2015 року провели чергову робочу зустріч з представниками Державної пенітенціарної служби України (ДПтС).

В ході зустрічі тривало обговорення важливих питань щодо порядку реєстрації та проходження адвокатів до слідчих ізоляторів та установ відбування покарань.

Зокрема, адвокатами піднімалися питання щодо забезпечення належного санітарного стану у приміщеннях слідчих кабінетів, проведення в них ремонту, здійснення щоденного вологого прибирання, а також категоричної заборони паління в таких приміщеннях.

Учасники зустрічі погодили створити спільну з Державною пенітенціарною службою України та Міністерством юстиції України Робочу групу з метою вирішення існуючих питань, що стосуються взаємодії між адвокатами та закладами пенітенціарної служби України.

Крім того, посадовці ДПтС України ознайомили присутніх з листом, адресованим начальникам територіальних органів ДПтС України, який містить рекомендації з оптимізації порядку проходження адвокатів до слідчих ізоляторів та установ відбування покарань.

Також, учасниками було обговорено проект наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України». Цей документ закріпить досягнуті раніше домовленості та спростить порядок проходження адвокатів до слідчих ізоляторів.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування