24-25 квітня 2015 року відбулося продовження роботи ІІІ З’їзду адвокатів України

Матеріали з'їздів адвокатів України 20:44 Пн 27.04.15 1678 Переглядів Версія для друку

До порядку денного ІІІ З’їзду адвокатів України були включені питання щодо призначення членів Вищої ради юстиції, обрання представника до Вищої кваліфікаційної комісії суддів від З’їзду адвокатів України та різне.

Порядок призначення членів ВРЮ передбачав заслуховування кожного кандидата на призначення членом Вищої ради юстиції, який у визначений Законом України «Про Вищу раду юстиції» термін подав необхідні документи до секретаріату ВРЮ та пройшов спеціальну перевірку. Таким чином, 9 адвокатів та 4 судді (один з яких у відставці) претендували на членство у ВРЮ від адвокатської спільноти.

Для висунення та відповідно включення до бюлетеню для таємного голосування кандидатів на призначення членами Вищої ради юстиції, які не є обраними делегатами ІІІ З’їзду адвокатів України (стаття 11 Закону України «Про Вищу раду юстиції») необхідно було набрати 20% голосів обраних делегатів З’їзду. Усім кандидатам на призначення членами Вищої ради юстиції було надано право виступу перед делегатами ІІІ З’їзду адвокатів України, а делегатам у свою чергу отримати відповіді на всі запитання.

За результатами відкритого голосування до бюлетеню для таємного голосування включено кандидатури 6 адвокатів, а саме:  Павла Гречківського (автоматично відповідно до статті 11 Закону України «Про Вищу раду юстиції»), Павла Луцюка (автоматично відповідно до статті 11 Закону України «Про Вищу раду юстиції»), Вадима Беляневича, Катерини Коваль, Ростислава Кравця та Ігоря Фоміна і кандидатури 2 суддів: Алли Лесько та Сергія Островича.

За результатами таємного голосування ІІІ З’їздом адвокатів України призначено членами Вищої ради юстиції адвоката Павла Гречківського та суддю Аллу Лесько, якими відповідно до статті 17 Закону України «Про Вищу раду юстиції» складена присяга члена Вищої ради юстиції перед ІІІ З’їздом адвокатів України.

Наразі у роботі ІІІ З’їзду адвокатів України оголошено перерву.Продовження роботи ІІІ З’їзду заплановано на червень цього року. Точну дату, місце та час проведення продовження робити ІІІ З’їзду адвокатів України Головуюча ІІІ З’їзду адвокатів України повідомить додатково.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
ВША;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування