Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Для подання на конкурс адвокатів БПД необхідно бути внесеним до ЄРАУ – зміни до постанови

Для подання на конкурс адвокатів БПД необхідно бути внесеним до ЄРАУ – зміни до постанови

Щодо функціонування ЄРАУ 13:29 Пт 02.11.18 1584 Переглядів Версія для друку

Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року N 575).

У пункті 16, яким визначено умови реєстрації для участі у конкурсі, додано вимогу про те, що відомості про адвоката мають бути внесені до ЄРАУ.

Голова Комітету НААУ з питань безоплатної правової допомоги Сергій Вилков, повідомляючи про ці зміни, назвав їх кроком до узгодження порядку надання БПД, визначеними підзаконними нормативним актами,  із профільним законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Зміни до постанови КМУ, прийняті на засіданні Уряду 31 жовтня, будуть опубліковані ближчим часом.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування