Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві відбувся тренінг для адвокатів «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

У Києві відбувся тренінг для адвокатів «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

Адвокатура 15:27 Ср 10.10.18 431 Переглядів Версія для друку

07 жовтня 2018 року у Києві Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи проведено тренінг для адвокатів за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

З вітальним словом та презентацією освітніх заходів, що проводяться Національною асоціацією адвокатів України за програмою HELP виступила Координатор програми HELP  від адвокатури, Голова комітету підвищення кваліфікації Олена Сібільова, з  вітальним словом від Ради Європи та висвітленням ролі програми HELP, стандартів, методів роботи та навчання виступила проектний менеджер програми HELP Ана Медарська-Лазова.

На тренінг було запрошено експерта з гендерних питань Катю Тілікайнен, яка закцентувала увагу аудиторії до гендерної політики та проблем, що існують, в тому числі в Україні.

Тренерами виступили сертифіковані експерти Національної асоціації адвокатів України та Ради Європи Максим Тимофєєв та Ірина Шевчук.

Захід проводився за методологією інтерактивного навчання програми Ради Європи HELP із врахуванням досвіду навчання фахових представників юридичних професій: було висвітлено основні принципи та мету Європейської Конвенції з прав людини, обговорено деякі автономні поняття, що використовуються Судом, зокрема «кримінальне обвинувачення» та поняття «майно», вирішено практичне завдання.

В тренінгу взяли участь 30 учасників (адвокати, помічники адвокатів, стажисти, науковці, судді).

Учасники тренінгу були підписані на дистанційний курс Ради Європи HELP для поглибленого вивчення, засвоєння та подальшого застосування на практиці принципів дії конвенційних стандартів.

Дата другого тренінгу буде повідомлена пізніше.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування