Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет БПД розкритикував проект закону 9055

Комітет БПД розкритикував проект закону 9055

Адвокатура 11:43 Вт 09.10.18 896 Переглядів Версія для друку

8 вересня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань, які стосуються подальшого розвитку адвокатури в цілому та безпосередньо безоплатної правової допомоги.

В центрі обговорення був Законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність. Голова Комітету Сергій Вилков зауважив, що Законопроект №9055 не відповідає гарантіям адвокатської діяльності, не захищає права адвокатів та в цілому проводить руйнацію адвокатури як незалежного інституту громадянського суспільства. Члени Комітету висловили своє занепокоєння стосовно негативних наслідків, які несе за собою Законопроект №9055 для України як для демократичної правової держави.

Серед адвокатури Законопроект викликав шквал протестів через те, що він зводить нанівець права адвоката як особи, яка покликана захищати права та інтереси свого клієнта у процесі, утискає його процесуальну незалежність. Він не надасть можливості адвокатам ефективно, якісно захищати клієнтів.

Сергій Вилков зауважив, що Законопроект не пройшов жодного обговорення в адвокатському середовищі, Національна асоціація адвокатів України взагалі не була залучена до цього процесу. Як наслідок - маємо Законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність, який нівелює всі досягнення, впроваджені Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 року.

Адвокатська спільнота не повинна допустити порушення гарантій адвокатської діяльності та руйнації інституту адвокатського самоврядування, до чого неминуче веде Законопроект №9055, та не повинна дати зробити незалежну Адвокатуру України – «залежною».

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування