Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Публікуємо черговий інформаційний бюлетень CCВЕ за червень

Публікуємо черговий інформаційний бюлетень CCВЕ за червень

Адвокатура 10:41 Пт 03.08.18 813 Переглядів Версія для друку

Публікуємо черговий інформаційний бюлетень CCВЕ за червень.

У випуску висвітлено протидії відмиванню коштів. Продовжується робота з перегляду Рекомендацій щодо оцінки ризику 2008 року. Робота розпочалася в березні 2018 року, а перший проект переглянутих керівних вказівок був підготовлений до засідання FATF у Відні 23-24 квітня. Наступна зустріч FATF відбулася 26 червня. CCBE буде продовжувати брати участь в обговоренні та вносити свої пропозиції.

Окрім того, згадано про круглий стіл в Європарламенті, який 28 червня організувала ССВЕ для обговорення пропозиції Комісії щодо Регламенту Про надання та збереження   доказів за європейськими ордером на отримання електронних доказів у кримінальних справах . Ця важлива пропозиція спрямована на полегшення і пришвидшення для поліції та судової влади отримання електронних доказів (таких як електронні листи або документи, що знаходяться у хмарі) від постачальника послуг в іншій державі-члені для переслідування  та засудження злочинців та терористів.

З часом CCBE опублікує більш докладний позиційний документ щодо регулювання європейських ордерів про надання та зберігання електронних доказів у кримінальних провадженнях з деякими конкретними пропозиціями щодо внесення поправок для усунення деяких недоліків, які були виявлені.

У червні ССВЕ направила інтервенційний лист до Бельгійського Конституційного суду на підтримку бельгійської адвокатури проти положень національного законодавства Бельгії , що стосуються імплементації 4-ї Директиви з боротьби з відмиванням грошей. Справа також передбачає можливість попереднього звернення до Європейського суду справедливості. Справа стосується захисту професійної таємниці, і постулюється, що імплементація Директиви в законодавство Бельгії (акт від 18 вересня 2017 року) на реалізацію положень 4-ї Директиви (Директива 2015/849) порушує право на професійну таємницю.

Інформаційний бюлетень ССВЕ за червень в перекладі українською мовою

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування