Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів готується інформувати Міжнародну комісію юристів про порушення професійних прав в Україні

Комітет захисту прав адвокатів готується інформувати Міжнародну комісію юристів про порушення професійних прав в Україні

Адвокатура 11:39 Пн 09.07.18 1531 Переглядів Версія для друку

6 липня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

В ході засідання було прийнято рішення про включення до складу Комітету нових членів – К. Четвертака, Ю. Жука, М. Пучина, Є. Мірошнікова та Л. Скокіна.

Секретарем Комітету було обрано Ю. Григоренка.

За результатами розгляду звернення голови секції роботи з регіонами та зверненнями до Комітету О. Карнаух було прийнято рішення про необхідність залучення всіх членів Комітету до реагування на звернення у зв’язку із надмірним обсягом таких звернень.

Також Комітетом було обговорено проведення науково-практичної дискусії за темами процесуальних повідомлень та оскарження підозри в контексті порушення прав адвокатів. Проведення заходу заплановано на другу половину вересня 2018 року.

Окрім того, членами Комітету було заслухано звіт за результатами відрядження представників Комітету до м. Женева для участі у конференції Міжнародної комісії юристів. За результатами заслуховування членами Комітету було вирішено розробити алгоритм процедури звернення про порушення прав адвокатів до Міжнародної комісії юристів.

Наступне засідання Комітету призначено на 10 вересня 2018 року о 15-30.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування