Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Міжнародна комісія юристів розпочнуть співпрацю щодо захисту професійних прав адвокатів в Україні

НААУ та Міжнародна комісія юристів розпочнуть співпрацю щодо захисту професійних прав адвокатів в Україні

Адвокатура 17:50 Вт 26.06.18 945 Переглядів Версія для друку

В місті Женева (Швейцарія) відбулася зустріч Делегації Національної асоціації адвокатів України з керівництвом програми по Європі та СНД Міжнародної комісії юристів.

До складу делегації  НААУ увійшли: Ганна Боряк – голова Комітету захисту прав адвокатів та адвокатської діяльності при НААУ; Олег  Гарник –  член Комітету захисту прав адвокатів та адвокатської діяльності при НААУ; Юрій  Григоренко – адвокат, член Комітету захисту прав адвокатів та адвокатської діяльності при НААУ, Віталій Власюк – заступник голови комітету з міжнародних зв’язків НААУ; Ольга Просянюк – адвокат, громадський діяч; Вадим  Красник – голова секретаріату НААУ; Ярослав Романенко – представник НААУ щодо налагодження зв’язків профспілок; Ігор Орлов – голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії м. Києва.

Даною зустріччю покладено початок тісної співпраці щодо  питань боротьби з порушенням професійних прав адвокатів та гарантій незалежності адвокатської професії. В ході зустрічі та проведених переговорів представники прийшли до спільної позиції і погодили наміри щодо підписання меморандуму про співробітництво в сфері захисту професійних прав адвокатів в Україні. Також домовилися врегулювати порядок оперативного обміну інформацією стосовно конкретних фактів порушення адвокатських прав і гарантій. Представники міжнародної комісії юристів висловили бажання і готовність направити до України моніторингову місію з метою вивчення ситуації щодо порушення професійних прав адвокатів в Україні для підготовки комплексного звіту.

Міжнародна комісія юристів – недержавна організація, що працює у сфері міжнародного права прав людини та міжнародних стандартів системи правосуддя. Комісія представляє собою постійно діючу групу із 60-ти відомих юристів (суддів та адвокатів) з різних країн, в тому числі, представників вищих органів судової влади в багатьох країнах світу.  

Комісія має національні секції та філіали у більш ніж 80-ти країнах. Враховуючи правову направленість комісії, членами її підрозділів, в основному, є ті, хто має відношення до даної професії: юристи, судді, вчені, спеціалісти в області національного та міжнародного права.   

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування