Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова ВКДКА взяв участь у конференції практика ЄСПЛ в діяльності прокуратури і суду

Голова ВКДКА взяв участь у конференції практика ЄСПЛ в діяльності прокуратури і суду

Cудова практика 13:25 Чт 14.06.18 959 Переглядів Версія для друку

13 червня 2018 року в Національній академії прокуратури України відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Практика Європейського суду з прав людини в діяльності органів прокуратури і суду: виклики та перспективи», організована Академією спільно з Генеральною прокуратурою України й Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.

Основна мета проведення заходу – сприяння розбудові діалогу між суддями та прокурорами з питань виконання рішень і застосування практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) як джерела права.

У конференції взяли, зокрема, участь представники Генеральної прокуратури України та регіональних прокуратур, Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи, Консультативної місії Європейського Союзу, судді Верховного Суду, адвокати, науковці.

Голова ВКДКА Олександр Дроздов презентував аналітичний огляд практики ЄСПЛ у кримінальному провадженні за 2016–2018 роки.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування