Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбулася зустріч з студентами-юристами

У НААУ відбулася зустріч з студентами-юристами

Адвокатура 14:27 Ср 13.06.18 695 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулася зустріч із студентами кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник презентував структуру та спосіб обрання органів адвокатського самоврядування, особливості роботи комітетів НААУ, процеси прийняття рішень та повноваження ключових самоврядних органів.  Керівник Секретаріату ВКДКА Віктор Вовнюк пояснив, як організований доступ до професії та процедури дисциплінарної відповідальності адвокатів.

Директор Вищої школи адвокатури Савва Кузьменко та проректор ВША Ірина Василик в інтерактивній формі презентували освітні можливості школи та коротку історію адвокатури в Україні.

До Інституту міжнародних відносин НААУ передала книги, видані Центром досліджень адвокатури і права, та звіти про діяльність НААУ та стан порушення прав адвокатів.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування