Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Празі відбулася зустріч з президентом Міжнародної асоціації молодих юристів

У Празі відбулася зустріч з президентом Міжнародної асоціації молодих юристів

Адвокатура 13:17 Пт 18.05.18 546 Переглядів Версія для друку

У ході роботи на пленарній сесії CCBE в Празі відбулася зустріч з президентом Міжнародної асоціації молодих юристів Вібе де Врісом.

Заступнику голови НААУ, РАУ Валентину Гвоздію та заступнику голови Комітету з міжнародних зв’язків НААУ Віталію Власюку вдалося домовитися про посилення співпраці, зокрема прийняття України до згаданої асоціації.

У свою чергу, це відкриває безліч нових можливостей молодим адвокатам: спілкування з колегами з більш, ніж п’ятдесяти країн світу, участь у наукових заходах і програмах обміну, отримання досвіду від найкращих адвокатів світу. 

Практичною основою для співраці стане новий проект Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen. Переконані, що ці зусилля забезпечать формування справжніх адвокатів майбутнього.
 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування