Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ на сесії ССВЕ обговорюють взаємодію з європейськими судами

Представники НААУ на сесії ССВЕ обговорюють взаємодію з європейськими судами

Адвокатура 13:07 Пт 18.05.18 290 Переглядів Версія для друку

18 травня заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та заступник голови Комітету з міжнародних зв"язків Віталій Власюк продовжили роботу на пленарній сесії CCBE. Зібрання відбувається у Національному домі виноградарства, будівлі в стилі неоренесансу 19 сторіччя, що вже більш як 100 років слугує центром культурного життя усієї Чехії. Серед присутніх – Голова комітету з правових питань Європейського парламенту Павел Свобода, Генеральний адвокат Європейського суду справедливості Міхал Бобек, Президент International Bar Association Мартін Сольц.

Протягом роботи пленарної сесії обговорються такі питання, як взаємодія адвокатів з Європейськими судовими установами, новації законодавства в сферах протидії відмиванню “брудних” коштів та роботи з персональними данними, деякі аспекти міграційних проблем. У другій частині сесії планується обговорення та прийняття оновленого Кодексу поведінки (етичного кодексу) для членів CCBE.

Делегати від Національної асоціації України беруть активну участь в обговренні зазначених питань. Окрім цього, заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій мав честь виступити з короткою промовою, у якій поінформував європейських колег про останні здобутки й виклики перед національною адвокатурою

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування