Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбулася зустріч з делегацією Міністерства юстиції Китаю

У НААУ відбулася зустріч з делегацією Міністерства юстиції Китаю

Адвокатура 10:42 Пт 18.05.18 249 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулася зустріч з делегацією Міністерства юстиції Китаю, яку очолює заступник міністра юстиції Лю Чженьюй.

У складі делегації були також присутні генеральний директор Департаменту керівництва роботою з широкими верствами населення Мінюсту Ло Хоужу, заступник генерального директора Департаменту міжнародної співпраці Чжан Сяомін та заступник генерального директора Департаменту юстиції провінції Фуджіань Чен Цян.

Метою зустрічі стало налагодження співпраці між адвокатурами обох країн, зокрема, у форматі міжнародної ініціативи “One Belt – One Road”.

Темою розмови стала діяльність адвокатури в Україні як самоврядної інституції та міжнародні активності НААУ. Детально було обговорено спосіб формування органів адвокатського самоврядування, порядок доступу до професії та процедури притягнення до дисциплінарної відповідальності, підвищення кваліфікації адвокатів.

Голова ВКДКА наголосив на тому, що НААУ активно розвиває співпрацю з міжнародними партнерами у напрямку обміну практичним досвідом та розширення можливостей професійного навчання.

З боку НААУ голова ВКДКА Олександр Дроздов, голова Комітету з міжнародних зв”язків Іван Гречківський, голова Комітету законотворчих ініціатив Олексій Ющенко, керівників Секретаріату НААУ Вадим Красник.


 


 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування