Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 18 травня у Львові відбудеться нарада керівників органів адвокатського самоврядування

18 травня у Львові відбудеться нарада керівників органів адвокатського самоврядування

Анонси 11:39 Вт 15.05.18 1106 Переглядів Версія для друку

18 травня під головуванням Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової у Львові відбудеться нарада керівників органів адвокатського самоврядування західних областей. Зустріч відбудеться у приміщенні юридичного факультету Львівського національного університету ім. Франка.

Нарада буде присвячена сучасній ситуації в українській адвокатурі та поточним питанням діяльності адвокатського самоврядування.

19 травня у Львові відбудеться семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів регіону. Лідія Ізовітова відкриватиме цей захід, а пізніше візьме участь у першому засіданні Комітету з IT-права.

 

 

 

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування