Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Переможців чемпіонату світу з футболу серед адвокатів Mundiavocat2018 зустріли в Києві

Переможців чемпіонату світу з футболу серед адвокатів Mundiavocat2018 зустріли в Києві

Адвокатура 16:19 Пн 14.05.18 1622 Переглядів Версія для друку

14 травня в аеропорту "Жуляни" відбулася зустріч футбольної команди НААУ KRBA Team UNBA, яка здобула перемогу у чемпіонаті світу з футболу серед адвокатів Mundiavocat2018.

Зустрічали переможців гучними оплесками, квітами та щирими вітаннями.

На зустрічі були присутні заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, секретар РАУ Павло Гречківський, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник та Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко.

Нагадаємо, українська команда у фіналі виграла з рахунком 2:0 у адвокатів Белграду. У півфіналі KRBA Team обіграла непростого суперника — команду бразильців.

В іграх однієї четвертої світового чемпіонату зустрілися дві українські команди - KRBA Team - UNBA та EVRIS-KYIVSHCHYNA, де KRBA отримала перемогу.

KRBA Team вдало почала свою участь у чемпіонаті, ставши лідером за підсумками відбіркових групових ігор. У груповому раунді суперниками українців стали команди Канади, Ірану та Беніну. В 1/8 KRBA виграла з рахунком 6:0 проти Алжиру.

Чемпіонат світу з футболу серед адвокатів Mundiavocat2018 проходив з 4 травня в Іспанії.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування