Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ розвиватиме проекти для підтримки молодих адвокатів

НААУ розвиватиме проекти для підтримки молодих адвокатів

Адвокатура 12:52 Пн 14.05.18 1972 Переглядів Версія для друку

У п"ятницю, 11 травня відбулася зустріч Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової з адвокатами Мариною Старовойтовою, Назаром Мартинюком, Оксаною Дитинко та Сергієм Удовиченком.

Метою зустрічі було обговорення майбутнього адвокатури. У цьому контексті були обговорені проекти для підтримки молодих адвокатів, які готова підтримати НААУ. Такі ініціативи стосуватимуться як підвищення кваліфікації, створення додаткових можливостей навчання та здобуття практичного досвіду, так і залучення молодих адвокатів до діяльності органів адвокатського самоврядування та комітетів при НААУ.

Голова НААУ/РАУ Лідія Ізовітова запевнила, що НААУ відкрита для будь-яких форматі співпраці з молодими ініціативними адвокатами і чекає на пропозиції.

У розмові також взяли участь голова ВКДК Олександр Дроздов, голови комітетів НААУ Ганна Боряк, Сергій Вилков та Вадим Хабібуллін, адвокати, залучені до програми «Адвокат майбутнього».

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування