Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ спільно із Радою Європи розпочинає серію тренінгів за Європейською програмою навчання у сфері прав людини HELP

НААУ спільно із Радою Європи розпочинає серію тренінгів за Європейською програмою навчання у сфері прав людини HELP

Анонси 10:22 Пт 11.05.18 2251 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України спільно із Радою Європи розпочинає проведення тренінгів за провідними освітніми курсами Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP.

Тренінги проводитимуться сертифікованими тренерами програми HELP та експертами Національної асоціації адвокатів України.

Метою тренінгів є підвищення кваліфікації і компетенції адвокатів у контексті застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у їхній щоденній роботі.

Навчання курсу проводитиметься за методологією викладання дистанційних курсів програми HELP, що передбачає очно-заочне навчання та включає перший очний тренінг для введення в тему та напрацювання навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle, заочне самостійне навчання учасників під дистанційним наглядом тренерів за учасниками, повторний очний тренінг із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу. Вказані заходи розраховані на невеликі групи для кращого опанування теми.

В рамках першого очного тренінгу буде опрацьовано відповідну тему, ознайомлено з курсом HELP та роботою мережі програми HELP, що діє в країнах-учасницях Ради Європи, навчено користуватися дистанційними курсами на платформі Moodle.

Учасники тренінгу будуть підписані на відповідний дистанційний курс Ради Європи HELP. Адвокати, які пройдуть навчання згідно відповідного дистанційного курсу та участі у другому очному тренінгу, отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

Окрім того, кожен учасник тренінгу отримає сертифікат про підвищення кваліфікації, акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ, за відповідну тривалість очного тренінгу.

До участі у заході запрошуються адвокати, помічники адвокатів, стажисти.

Перший семінар відбудеться у м. Дніпро за курсом «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод». Час та місце семінару буде анонсовано додатково.

Наступні тренінги плануються у містах Київ, Львів, Одеса, Черкаси та інших. Слідкуйте за подальшими оголошеннями.

Контактна особа: Сібільова Олена, координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури (тел. 0677182002, e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування