Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 12 травня НААУ спільно з партнерами проведе правовий практикум з господарського права

12 травня НААУ спільно з партнерами проведе правовий практикум з господарського права

Анонси 12:33 Вт 08.05.18 959 Переглядів Версія для друку

12 травня НААУ спільно з партнерами проведе правовий практикум з господарського права.

Ключові теми семінару: "Особливості касаційного провадження у Верховному Суді  в господарських справах за новим Господарським процесуальним кодексом України. Повноваження та висновки Великої Палати Верховного Суду. Правові позиції Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду".

Повна програма практикуму

Спікерами семінару є судді Верховного суду Тетяна Дроботова, Юрій Чумак і Віталій Уркевич, начальник правового управління (ІІ) департаменту аналітичної та правової  роботи апарату Верховного суду Людмила Карпенко та начальник відділу забезпечення єдності правових позицій правового управління Департаменту аналітичної та правової роботи апарату Верховного суду Наталія Шайко.

Захід відкриють Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, заступник Голови Верховного Суду Богдан Львов та Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Практикум акредитовано Експертною радою з питань акредитації і сертифікації при Національній асоціації адвокатів України. Адвокати-учасники отримують Сертифікат з підвищення кваліфікації та зарахування 5 балів.

Час проведення: 09.30-16.30

м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-промислова палата України)

Увага! Кількість учасників є обмеженою!

Вартість участі для одного учасника становить 1980 грн, від 3-х учасників – 1782 грн., для викладачів та студентів – 1782 грн.  

Контактні особи: Михалик Сніжана, оплата участі 068 420 13 36

095 489 21 25

parvo.ukrainu.practucum@gmail.com

Вікторія Святоцька, керівник проекту «Правові практикуми судової практики Верховного Суду у адміністративних, господарських, цивільних, кримінальних справах» юридичного журналу «Право України»  044 537 51 04

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування