Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В НААУ відбувся тренінг для адміністраторів ЄРАУ

В НААУ відбувся тренінг для адміністраторів ЄРАУ

Щодо функціонування ЄРАУ 14:07 Пт 04.05.18 604 Переглядів Версія для друку

Нещодавно відбувся щорічний тренінг для адміністраторів  по роботі бази даних Єдиного реєстру адвокатів України. У заході взяли участь адміністратори з  усіх регіонів України.

Під час тренінгу було розглянуто  поточні питання роботи адміністративної панелі бази даних,  обговорено зміни та нові технічні можливості.

Зокрема, оновленений профайл адвоката до якого тепер вносяться відомості про надання юридичних послуг  на умовах ProBono, додається фотокартка адвоката, інформація про загальний стаж адвокатської діяльності, посада в органах адвокатського самоврядування та інші додаткові відомості.

Крім того,  було презентовано роботу з особистим кабінетом адвоката, через який, в майбутньому, адвокати зможуть вносити певні зміни до свого профайлу самостійно, розміщувати відомості про свої категорії ведення справ, додавати офіційні банери своїх адвокатських об'єднань та бюро.

Під час заходу обговорили і  питання обліку в ЄРАУ балів за підвищення кваліфікації адвокатів та внесення даних про стажистів. Наразі вказані функції знаходяться в процесі розробки.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування